Anja Rubik navrhla svoji první módní kolekci pro značku MOHITO. Móda v kolekci je postavená na luxusních materiálech a minimalistickém designu.

Topmodelka Anja Rubik je další celebritou, která se vrhla na pole módního návrhářství. Oslovila ji značka MOHITO a pro ní Anja Rubik navrhla svoji první kolekci. Módní kolekce Anja Rubik pro MOHITO staví na luxusních materiálech a minimalistických střizích. Minimalizmus však ozvláštňují tak atraktivní detaily, jakými jsou například odhalená ramena na klasické bílé halence v pánském střihu. Tato exkluzivní a ikonická kolekce je určená pro městskou ženu. Obleče vás módně do práce, ale nechybí ani dlouhé večerní šaty. Kolekce Anja Rubik x MOHITO chce být kolekcí, která vás obleče od rána až do večera.

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Limitovaná kolekce Anja Rubik x MOHIOTO je dostupná již nyní listopadu 2014

Móda z limitované kolekce Anja Rubik for MOHITO se na pultech butiku objevila již nyní v průběhu listopadu 2014. Najdete v ní oblečení, ale také speciální doplňky, které pro MOHITO v rámci kolekce rovněž navrhla supermodelka Anja Rubik. Atraktivní lookbook se fotil v New Yorku na střechách mrakodrapů. A díky těmto povedeným fotografiím se tak můžete podívat nejen na jednotlivé kousky z kolekce Anja Rubik x MOHITO, ale také si vychutnat atmosféru tohoto města módy.

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Móda Anja Rubik v kolekci pro MOHITO podzim/zima 2014/2015

Móda v kolekci Anja Rubik x MOHITO je skutečně rozmanitá. Například kalhoty sází na řadu oblíbených střihů minulosti. Zkrácené délky, zvonáče, ale také snížený pas nebo oblíbené khaki kalhoty. To vše v limitované módní kolekci pro MOHITO najdete. Mezi oblíbenými vršky jsou v sezóně  podzim/zima 2014/2015 žádané hřejivé svetry, ale také řada atraktivních dámských halenek, bundy a také pořád aktuální sako v podobě dámského smokingu. Anja Rubik v něm pózuje oblečená do dlouhých bílých večerních šatů v minimalistickém provedení hodném značky Calvin Klein.

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Anja Rubik pro MOHITO

Kdo je Anja Rubik

Slavná topmodelka Anja Rubik je oblíbenou tváří módních návrhářů. Její tvář brouzdá takovými tituly, jakými je VOGUE, světové edice ELLE nebo Harper`s Bazaar. Nová kolekce pro MOHITO posunula Anja Rubik zas o kroj dál. Rozhodně nechtěla být poslední známou modelkou, která si zkusí také roli módní návrhářky.

Zdroj obrázků: MOHITO

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail