Seznamte se s Anekke. Je to Španělka a je specialistkou na antiageing.“ I takto s nadsázkou se dá představit značka kabelek, která je „dětsky“ hravá a „dospěle“ praktická. Anekke kabelky dobyly srdce romantiček po celém světě. Co to vaše?
Seznamte se s Anekke. Je to Španělka a je specialistkou na antiageing.“ I takto s nadsázkou se dá představit značka kabelek, která je „dětsky“ hravá a „dospěle“ praktická. Anekke kabelky dobyly srdce romantiček po celém světě. Co to vaše?

Anekke kabelky: kamarádky, se kterými se vrátíte do dětství

„Seznamte se s Anekke. Je to Španělka a je specialistkou na antiageing.“ I takto s nadsázkou se dá představit značka kabelek, která je „dětsky“ hravá a „dospěle“ praktická. Anekke kabelky dobyly srdce romantiček po celém světě. Co to vaše?

Pro někoho je každá jiná kabelka než černá nepřijatelná. Některé z nás mají zas pro kabelky slabost a nebojíme se s nimi experimentovat. Přesto se však držíme spíše hrátek s barvami. Jiné z nás si zas potrpí na známý fashion brand kabelek. A pak existující kabelky pro srdcařky. Takové, které vám ráno zvednou náladu, i když jste se zrovna nejlépe nevyspaly, v poledne vás dobijí energií, i když se cítíte zcela bez ní a do konce pracovní doby ještě zbývá její plná polovina, no a večer vás představí starým či novým přátelům jako někoho, kdo nestárne. Takovými jsou kabelky Anekke. Španělská značka kabelek jakoby se se nás snažila přesvědčit, že nic jako každodenní stres neexistuje a vše kolem nás je jenom pohádkové dobrodružství se šťastným koncem.

Kabelky Anekke jsou cestou k nikdy nekončící dětské bezstarostnosti: a je jedno, kolik životních dekád již máte za sebou.
Kabelky Anekke jsou cestou k nikdy nekončící dětské bezstarostnosti: a je jedno, kolik životních dekád již máte za sebou.

Kabelky Anekke vám prodlouží dětství klidně o několik dekád

Vypadají trochu vintage, což se dnes nosí. Trochu infantilně, což je doslova balzám na vystresovanou duši. Mladistvé, což funguje pro omlazení lépe než kyselina hyaluronová. Kabelky Anekke jsou jako vitamínový koktejl na všechny neduhy, které již máte, nebo na ty, které se do vás chystají sveřepě zakousnout. Na první pohled vás na nich zaujme motiv holčičky zasazené do snové krajiny, jakou známe z obrazů naivních malířů. Na druhý si ale zamilujete na kabelkách Anekke mnohem více. Dostanou vás drobné zdobné detaily výšivek a potisku, funkční prvky, logika vnitřního uspořádání a mnoho drobných nápadů. Zničeho nic vám kabelka nabídne třeba stylově umístěnou klíčenku nebo jiný zajímavý kovový detail.

Milujeme Anekke: díky energii, které vyzařují, i díky kráse každého detailu.
Milujeme Anekke: díky energii, které vyzařují, i díky kráse každého detailu.

Kráska Anekke je ze Španělska

Španělská rodinná firma Anekke vyrábí tyto nádherné kabelky, které dobyly svět, již od roku 1974. Jsou z kvalitní koženky, takže jde mimochodem o veganskou módu. S každou sezónou přichází módní firma s novými subkolekcemi. Třeba kabelky Anekke pro jaro a léto 2018 nabízí podkolekci Liberty, kde si naše „nová kamarádka Anekke“ užívá na louce s větrem, nebo podkolekci Bella Venezia, kdy se máme s Anekke možnost vydat na výlet do Benátek.

Nejen kabelka, ale i peněženky Anekke, batoh Anekke, Anekke deštník – to vše paří do výbavy fanynek značky.
Nejen kabelka, ale i peněženky Anekke, batoh Anekke, Anekke deštník – to vše paří do výbavy fanynek značky.

Stále nové motivy i tvary, se kterými kabelky Anekke přichází, z nich dělají doslova sbírkové kabelky. Začít lze tím, že si pořídíte „praktickou“ crosbody, přidá se „potřebná“ notebooková, „neodolatelná“ baťůžková. Ano, Anekke si pořídíte ve všech oblíbených typech a velikostech. Ty nejoblíbenější, například crossbody kabelky Anekke, hned v několika tvarech a velikostech. No a pro úplnou dokonalost si tašky Anekke doplňte i jinými módními doplňky stejné značky: peněženka Anekke či deštník s holčičkou ke kabelce patří jako nezbytnost.

♥ TIP

A co nám kabelka Anekke vzkazuje?

„Ne, nejsem kabelka pro děti! Jsem kabelka, která vám uchová mládí.“

Svoboda fashion vyznání – to jsou i kabelky Santoro London

Pokud jste se pro filosofii věčného mládí nadchly, představím vám ještě jednu značku s podobným duchem. Je jí Santoro London. I tato světoznámá značka nám nabízí klíč, který našeho ducha uzamkne v čase našeho dětství a nedovolí nám zestárnout. A co navíc, budou ji milovat i naše „malé princezny“. Santoro London kabelka je opět trochu vintage, ale hlavně úžasně hravá a nadčasová. Značka navíc doslova „prošpikuje“ náš život filosofií Santoro. Protože v sortimentu nenajdeme jenom kabelky Santoro London, ale i peněženky, školní batohy, diáře, kartáče na vlasy, toaletní vody, dětský elektrický zubní kartáček, pouzdro na brýle, obal na mobil, psací sadu a mnoho dalších a dalších krásných věcí, které nás z každodenní reality přenesou do snového světa Santoro London.

Santoro London, to jsou kabelky a designové doplňky pro ženy, které nestárnu i pro jejich „malé princezny“. Oficiálním prodejcem značky v ČR je Different Fashion.
Santoro London, to jsou kabelky a designové doplňky pro ženy, které nestárnu i pro jejich „malé princezny“. Oficiálním prodejcem značky v ČR je Different Fashion.

Zdroj obrázků: značky Anneke a Santoro London, Different Fashion, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu