V předjarní Resort 2014 sezóně našim skříním zarudnou líčka a tolik, co je růžových odstínů růží, tolik jich může mít i náš šatník. Od pastelové růžové, přes růžovo-oranžovou, růžovo-fialkavou až po tmavě růžový burgundský odstín. Bez vzorů ale i se vzory nás růžová barva oblečení může doprovázet třeba na našich zimních toulkách po teplých krajích nebo si letos můžeme v módním Resort stylu dopřát v růžové třeba plesovou sezónu.

Růžovou většinou milujeme nebo nenávidíme! Je těžké mít k této barvě neutrální vztah. Ale i pokud jste jí až doposud neholdovaly a myslíte si, že zrovna vám růžová nesluší, zkuste změnit svůj postoj! Růžová není jen jedna a obrovské spektrum odstínů nakonec nabídne tu správnou růžovou každé z nás. Někomu sluší něžný pastel, někomu neonová zář a někdo se vzhlédne spíše v míchaných odstínech blížících se pomalu více k fialové, oranžové, červené nebo bordó.

Předjarní módní trendy.: Růžová je cool! / Resort 2014

Předjarní módní trendy.: Růžová je cool! / Resort 2014

FOTOGALERIE: Oblečte se jako růžová zahrada!

Módní designéři ve svých Resort kolekcích pro rok 2014 nabídli tolik růžových nápadů, že člověk dostane chuť na cukrovou vatu. Christian Siriano předvedl dokonalou hru s pruhy, Faustoo Puglishi vsadil na vzory vykreslené jakoby černou tuží a značka Givenchy ta nás rovnou zavedla do růžové zahrady. Avšak úchvatné jsou i růžové modely oblečení bez vzorů, zejména ty od Ralph Lauren, J. Mendel nebo Oscar de la Renta.

K růžovému outfitu patří růžová kabelka i boty!

Když už se rozhodnete obalit se celá do růžového oparu, doplňte růžové oblečení také růžovými doplňky – botami, kabelkou ale třeba i šperky. Můžete volit stejný odstín růžové, nebo tmavší či světlejší, ale optimálně tón v tónu. Růžové šaty sice můžete doplnit i stříbrnými doplňky, nebo vyzkoušet například odvážné černobílé vzory, puntíky, zik-zak nebo proužky, ale celá v růžové budete i tak nejkrásnější.

Boty do růžových oufitů

Boty do růžových oufitů

Kabelky do růžových oufitů

Kabelky do růžových oufitů

Make-up jako pro Šípkovou Růženku

Kompletně krásná v sezóně Resort 2014 budete jen s dokonalým make-upem. Tentokrát nevolte kontrastní a komplementární barvy, ale zůstaňte u odstínů růžových, které mohou přecházet do tmavších odstínů. Další možností jsou odstíny fialové, které budou s růžovým oblečením hezky ladit a současně nastolí jakousi rovnováhu mezi „teplem a chladem“, kde růžová představuje hřejivě teplý odstín a fialová chladivé osvěžení. Je to jako výlet za sluncem, kde se chceme zahřát, ale současně zchladit v osvěžujících vlnách moře nebo bazénu.

K růžovému oblečení patří v předjarní sezóně patří make-up ve všemožných odstínech růžové a fialové.

K růžovému oblečení patří v předjarní sezóně patří make-up ve všemožných odstínech růžové a fialové.

Zdroj obrázků: FL, móda z kolekcí oblečení návrhářů a firem

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail