Kdo nechce trávit zimu doma zavřený v byte, kde svěží vánek zavane možná jen odněkud z útrob rekuperační jednotky, ten zabalí kufry a vyrazí za sluníčkem do „teplých krajin“. Buď jste si vše potřebné nakoupili již v létě, nebo nastává malý problém. Nechápu sice proč, ale ani téměř 25 let po té, co jsme přestali stát v řadě na banány a džínsy kupovali pouze v Tuzexu za bony, není snadné koupit v zimě plavky k moři nebo plážové oblečení. Ale tak tomu není všude. V zemích s kupní sílou, ve které není pro 99,99 % obyvatel pravá kabelka od Louis Vuitton jenom sci-fi, existuje něco, čemu se říká Resort kolekce. To jsou kolekce, které vás oblečou na dovolenou k moři, i když venku třeští mráz. Pojďte se podívat na druhý díl naší velké fotogalerie nejlepších modelů oblečení z kolekcí Resort 2014.

Mezisezónní Resort kolekce jsou u návrhářů čím dále tím oblíbenější. Samozřejmě u těch zahraničních. Kromě několika bardů, jakými jsou Chanel nebo Dior, se u Resort kolekcí nikdo ani nesnaží tyto kolekce prezentovat na módních přehlídkách. Často stačí jedna modelka, hezky „u zdi“ – a podívejme se, jak efektní jsou pak Resort fashion kousky. A co ještě na Resort oblečení zajímavé, že je téměř výhradně pro ženy. Návrháři vědí, že muži toho zas tolik neunosí, a tak v kolekcích Resort oblečení najdete pánsky model skutečně jen zcela výjimečně, a vždy jen jako jednotlivý model kolekce některé značky.

Podívejte se na nejlepší módní kousky oblečení z módních kolekcí fashion designérů – Resort 2014.

Podívejte se na nejlepší módní kousky oblečení z módních kolekcí fashion designérů – Resort 2014.

FOTOGALERIE: Nejhezčí kousky oblečení z kolekcí Resort 2014 – 2. část

Zdroj obrázků: Resort 2014 kolekce návrhářů a značek

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail