Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Nový měsíc může pro vás znamenat také nový účes! Vybrali jsme pro vás 100 nových účesových tipů – z přehlídkových mol i z rukou kadeřnických expertů.

Pojďte si vybrat ten, který se líbí nejvíce vám a vypravte se s novou inspirací do kadeřnictví, nebo si zkuste účes udělat sama doma. Od letošního měsíce máme také jednu novinku – účes, který si z fotogalerie vyberete, můžete také vyhrát zdarma! Více informací najdete v článku.

Inspirativní účesy pro duben 2014 – vyberte si nový účes. !

Inspirativní účesy pro duben 2014 – vyberte si nový účes. !

Skutečné jaro je tady i když duben není zrovna favorizovaným měsícem. Obvyklé vlhké počasí a častý déšť se umí podepsat na našich účesech – někdy více, než v zimě čepice! Proto je třeba upravit svůj účes tak, aby nás nezklamal, ani když se nám podaří zmoknout, ani když se vysoká vzdušní vlhkost rozhodne vykouzlit nám po cestě do práce či do školy zcela jiný účes než ten, se kterým jsme se doma ráno trápily téměř hodinu. Přestaňte trávit svůj čas před zrcadlem přesvědčováním vlasů o tom že mají stát zcela jinak, než vám právě stojí! Kvalitní střih vhodný pro váš typ vlasů, dobře zvolená barva a péče o vlasy zkrátí čas, který musíte svému účesu věnovat na 5 % původního trápení.

Podívejte se na naši dubnovou inspirativní stovku dámských účesů a vyberte si svého favorita. Do kadeřnictví se objednejte nejlépe ještě dnes.

FOTOGALERIE: 100 dubnových tipů na nový účes

12...5

Zdroj obrázků: kolekce American Dream, Browns, Bundy Bundy, David Corbett, Farouk, Joey Scandizzo, Joico, Lanza, Lewis Moore, Mieka Hairdressing, Mob Salons, Pal Mitchel, Schwarzkopf, SimSim Stylez, Syran John Hairdressing

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail