Módní hra na chytrou horákyni je tady zase, v posledních módních sezónách rozhodně ne poprvé ani naposled. I jeden z před-jarních mikrotrendů módy pro rok 2014 velí obléct si průhledné kousky, které odhalují, ale ne příliš.

Průhledné halenky z organzy, ale také jemné krajky nebo prostřihy či různé děrování na tkanině vytvářejí efekty průhlednosti. Móda opět odhaluje a zahaluje současně! Pokud budeme chtít dostát předjarních mikrotrendů, zahrajeme si módní peek-a-boo hru na schovávanou samy se sebou. Hruď odhalíme pod průhlednou šifonovou košilkou, ale současně schováme dobře střiženou podprsenkou, ramínka necháme vykouknout pod krajkou a velké průhledné plochy podšijeme látkou v nude tělové barvě, která sice vytváří efekt nahoty pod průhlednými částmi šatů, ale jen zdánlivě. Vše cudně zahaluje podšívka.

Předjarní móda velí odhalit a skrýt současně!

Předjarní móda velí odhalit a skrýt současně!

FOTOGALERIE: Předjarní móda velí odhalit a skrýt současně!

Módní průhledné efekty patří v předjarní sezóně Resort 2014 nejen na oblečení. Krajka i průhledné PVC materiály odkrývají prstíky na lodičkách, kabelka odhaluje svoji duši, ale rozhodně ne střeva.

Průhledná móda pro kabelky

Ukažte vnořenou vnitřní kabelku do vrchní průhledné kabelkové skořepiny, rozhodně však nedrážděte zloděje tím, že jim ukážete vše, co v kabelce skutečně nosíte!

Průhledná kabelka z kolekce Charlotte Olympia.

Průhledná kabelka z kolekce Charlotte Olympia.

Průhledná móda pro boty

Průhledné PVC nebo průhledná krajka použité jako efektní designový materiál na luxusní obuvi se staly hitem. Máte už alespoň jedny lodičky s tímto efektem?

Průhledné boty z aktuálních módních kolekcí obuvi, které skvěle korespondují s módním trendem – Ukaž a skryj!

Průhledné boty z aktuálních módních kolekcí obuvi, které skvěle korespondují s módním trendem – Ukaž a skryj!

Průhledná móda pro make-up

Průhlednost zápasí s krytím i na make-upu. Ve stylu „ukaž a ukryj“ zkuste místo krycí rtěnky použít pouze tónovaný lesk a oční stíny pouze tónujte tón v tónu s barvou vlastní pokožky.

Místo rtěnky použijte barevně tónovaný lesk na rty.

Místo rtěnky použijte barevně tónovaný lesk na rty.

Zdroj obrázků: FL, móda z kolekcí oblečení návrhářů a firem

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail