Zatímco módní kousky oblečení pro podzim a zimu 2013/14 jsou již téměř vyprodány a ty jarní se ještě jen začnou prodávat, kralují módě Resort kolekce. Designérů, kteří tvoří i mezisezónní kolekce oblečení Resort je již tolik, že jsme výběr toho nejlepšího museli rozdělit do dvou fotogalerií. Užijte si listování v nich a inspirujte se!

Pauza mezi kolekcemi podzim/zima a jaro/léto patří módnímu Resortu. Je to mix teplých i letních fashion kousků, i když mezi oblečením rozhodně dominuje to více letní. Takové oblečení, ve kterém se můžete vypravit v zimě na dovolenou na Malorku, na Kanáry nebo do jiné teplejší destinace a užít si letní dovolenou v zimě. Dnes už mezi známými značkami a fashion designéry nechybí téměř nikdo, kdo by Resort kolekce nedělal. Pojďte se podívat na první díl fotogalerie toho nejlepšího, co Resort 2014 nabízí.

Podívejte se na nejlepší módní kousky oblečení z módních kolekcí fashion designérů – Resort 2014.

Podívejte se na nejlepší módní kousky oblečení z módních kolekcí fashion designérů – Resort 2014.

FOTOGALERIE: Nejhezčí kousky oblečení z kolekcí Resort 2014

12...10

Zdroj obrázků: Resort 2014 – kolekce návrhářů a značek

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail